Zemřel Ronnie James Dio, zpěvák Heaven and Hell | Rockem.cz

Zemřel Ronnie James Dio, zpěvák Heaven and Hell

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).

Čeští fanoušci se mohli těšit na kapelu Heaven and Hell na jednom z letošních festivalu. Jejich účast byla však odvolána. Důvodem byl špatný zdravotní stav frontmana Ronnieho Jamese Dieho. Včera však přišla ještě horší zpráva legenda zemřela.

Krátce před osmou hodinou vyvěsila manželka Ronnieho na oficiální web smutnou zprávu: "Dnes mi puklo srdce.Ronnie odešel 16. května v 7.45 hodin. Před jeho klidnou smrtí se s ním rozloučila rodina i spousta přátel. Věděl, jak moc jsme ho milovali. Velmi si ceníme lásky, kterou nám celý život dával. Prosím o několik dnů klidu, abychom se mohli s tak strašnou ztrátou vyrovnat. Vezměte na vědomí, že miloval Vás všechny a jeho hudba bude žít věčně."

Dio byl v minulosti zpěvákem skupin Black Sabbath, Elf, Rainbow. V současné době bylo jeho působiště v Heaven and Hell, s kapelou měl letos přijet i na premiérový ročník Sonisphere v ČR. Účast byla odvolána několik týdnů před smrtí, stejně jako jiné koncerty.

S Ronniem odešla jedna z legend rockové hudby. Zemřel ve věku 67 let na rakovinu žaludku.

Originální vzkaz si přečtěte na oficiálním webu.

17. 5. 2010
1201

Komentáře