Thrashovka Onslaught zahraje v Praze | Rockem.cz

Thrashovka Onslaught zahraje v Praze

zdroj: 
tisková zpráva

Britská thrashová kultovka ONSLAUGHT vyjíždí na spanilou jízdu po Evropě, což znamená, že ochuzena nezůstane ani jejich věrná česká fanouškovská základna. Aby taky ne, ONSLAUGHT byli vždy v českých luzích a hájích velmi uctívanou modlou, jejíž logo se dodnes objevuje na džísce nejedné máničky.

Před rokem jim navíc vyšla skvělá deska „Sounds of Violence“, která se stala druhým zářezem po reunionu kapely z roku 2004 a celkově pátým počinem v dlouholeté historii bristolské formace.

Na chystaném turné by však měl zaznít výběr celou diskografií ONSLAUGHT, což znamená, že si v pražském klubu ExitUs budete moci, společně s frontmanem See KeKeelerem, zanotovat největší pecky jako jsou „Killing Peace“, „Power from Hell“ nebo „Metal Forces“.

Jako support se na pražském koncertu představí ještě německá thrashová jednotka CRIPPER a holandští death/thrasheři IZEGRIM.

Vstupenky na jedinou českou zastávku ONSLAUGHT budou k dostání pouze na místě v den koncertu za cenu 299,- Kč. Klub se veřejnosti otevře v 19:00h, začátek koncertu bude ve 20:00h.

Více informací na www.obscure.cz.  

21. 9. 2012
559

Komentáře