Tarja Turunen přidává další adventní koncert v Olomouci | Rockem.cz

Tarja Turunen přidává další adventní koncert v Olomouci

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
tarjaturunen.com

 

Finská diva Tarja Turunen vystoupí 4. prosince v rámci svého "Ave Maria Christmas Tour" v Olomouci. Kvůli velkému zájmu ovšem přidává druhý koncert další den, tedy v sobotu 5. prosince.

Fanoušci budou mít jedinečnou příležitost zhlédnout adventní vystoupení této finské zpěvačky v České republice vůbec poprvé. V minulých letech byly tyto předvánoční koncerty organizovány pouze ve Finsku, po velkém úspěchu posléze i v Německu. Tento rok ovšem Tarja zpestří adventní čas i českým posluchačům, a to v kostele Panny Marie Sněžné v Olomouci.

Na adventních koncertech Tarji Turunen nezní pro ni typický metal a rock, ale klasická hudba. V programu olomouckých vystoupení dokonce uslyšíme i skladby českých duchovních autorů.

Lístky na první koncert se prodaly velice rychle, proto neotálejte s koupí vstupenky na druhý termín, kapacita je omezená! K dostání jsou v běžných předprodejích od 690 Kč.

 

 

25. 7. 2015
5128

Komentáře