Slayer streamují nový song | Rockem.cz

Slayer streamují nový song

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
blog.tiqiq.com

 

Slayer po víc než roce vypustili do světa novou skladbu, která nese název "When The Stillness Comes". Singl bude k dostání v limitované edici od 18. dubna, ovšem k dispozici bude jen 5000 kopií.

A o čem nový song je? Co o něm řekl kytarista Kerry King magazínu RollingStone.com? "Měli jsme zrovna turné po Evropě a už tři hodiny jsme seděli v blbý dodávce. Já jsem měl špatnou náladu a nic se mi nechtělo. Tak jsem si jen tak začal zapisovat svý myšlenky plný naštvanosti. Ten song je o chlápkovi, co se probudí na místě činu a zjistí, že všechny zabil. Je to fakt cool."

Slayer nedávno ukončili práce na novém CD s producentem Terrym Datem, který s kapelou pracoval i na skladbě "Implode". Ta byla nahrána volně ke stažení po překvapivém vystoupení Slayer na loňském předávání cen Revolver Golden Gods. Nová, zatím bezejmenná deska, má předběžné datum vydání, a to srpen tohoto roku.

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"66632","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"66633","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"480","typeof":"foaf:Image","width":"480"}}]]

 

17. 4. 2015
2519

Komentáře