POTVRZENO: Nové album AC/DC vyjde 28. listopadu! | Rockem.cz

POTVRZENO: Nové album AC/DC vyjde 28. listopadu!

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
acdc.com

Dlouho očekávané nové studiové album kapely AC/DC, nazvané “Rock or Bust,” vyjde 28. listopadu 2014. Jedná se o první studiové album po dlouhých šesti letech a naváže na úspěch alba “Black Ice”.

Album Black Ice debutovalo na 1. místě prodejních žebříčků v 31 zemích světa a prodalo se ho více než 8 miliónů nosičů. “Rock or Bust” se natáčelo na jaře letošního roku ve Warehouse Studio ve Vancouveru, produkce alba se opět ujal Brendan O’Brien a za mixážní pult usedl Mike Fraser. Novnka AC/DC bude obsahovat 11 skladeb.

První song už v září!

První uvolněná skladba “Play Ball” bude mít premiéru 27. září v rámci letošní Major League Baseball Postseason kampaně.

“Rock or Bust” bude prvním albem AC/DC v jejich 41leté historii, na kterém se nebude podílet zakládající člen kapely Malcolm Young. Jak již dříve kapela oznámila, ze zdravotních důvodů se Malcolm nemohl účastnit nahrávání a bohužel, vzhledem k jeho současnému zdravotnímu stavu, se do kapely již nevrátí. Nicméně AC/DC odjedou k novému albu světové turné během příštího roku a na uvolněné místy kytaristy nastoupí Stevie Young, synovec bratrů Anguse a Malcolma Youngových.

24. 9. 2014
3181

Komentáře