napsáno: 19. 1. 2012
Světlo obchodních pultů již brzy spatří páté studiové album folk metalistů Eluveitie. Aby nám Švýcaři usnadnili čekání, uveřejnili videoklip k písni "A Rose For Epona".
zdroj: en.metalship.org
Album ponese název "Helvetios" a poprvé si ho budeme moci poslechnout 10. února. Rozhodně se máme na co těšit, protože se jedná o první konceptuální album těchto folk metalistů, které bude pojednávat o švýcarských Helvétech a galské válce, tedy o době 58 - 50 let př. n. let.
Eluveitie vydali poslední desku "Everything Remains (As It Never Was)" před dvěma lety, tedy v roce 2010, a sklízeli s ní nemalé úspěchy.
Jako ochutnávku z nového alba nám připravili videoklip ke skladbě "A Rose For Epona", ten můžete zhlédnout pod článkem. Také si můžete poslechnout další, více údernější píseň "Meet the Enemy", kterou Eluveitie vypustili již před časem.
Kapela také ohlásila celosvětové turné s finskými Childrem of Bodom nebo také kanadskými Threat Signal, které zasáhne jak Ameriku, tak některé země Evropy. Česká republika zatím bohužel na seznamu chybí.
Tracklist "Helvetios":
01. Prologue
02. Helvetios
03. Luxtos
04. Home
05. Santonian Shores
06. Scorched Earth
07. Meet The Enemy
08. Neverland
09. A Rose For Epona
10. Havoc
11. The Uprising
12. Hope
13. The Siege
14. Alesia
15. Tullianum
16. Uxellodunon
17. Epilogue
18.05.2012 (All day) - 19.05.2012 (All day) - Zlín - MOR Café / Praha - KC Vltavská
EPICA je vedle kapel Within Temptation a Delain oporou symfonického metalu země tulipánů. V břenu...
více o akci22.05.2012 (All day) - Praha - HooDoo
3 INCHES OF BLOOD se v Praze ukáží v rámci svého evropského turné na podporu nové desky s výmluvným...
více o akci
Poslat nový komentář