Paradise Lost zveřejnili nové lyric video ke skladbě z chystaného alba | Rockem.cz

Paradise Lost zveřejnili nové lyric video ke skladbě z chystaného alba

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
queensofsteel.com

 

Doom metaloví veteráni Paradise Lost odhalili lyric video k nové skladbě "No Hope In Sight". Ta se bude nacházet na připravovaném albu "The Plague Within", které se na pultech obchodů objeví 2. června a bude to již čtrnáctý počin kapely. Bylo nahráno v Londýně, v Orgone Studiu s producentem Jaimem Gomezem Arellanem.

Kapela o novém songu "No Hope In Sight" říká, že "to byla jedna z prvních skladeb, co jsme na desku napsali a reflektuje spoustu různých stylů. Od death metalu přes gotiku po čistý klasický rock. Je to jako byste zamíchali všechny éry Paradise lost do jedné skladby."

Na video i na obal desky se můžete podívat níže:

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"66994","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"66995","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"480","typeof":"foaf:Image","width":"480"}}]]

21. 4. 2015
1052

Přečtěte si ještě

Komentáře