Papa Roach vystoupí v Praze společně s Five Finger Death Punch | Rockem.cz

Papa Roach vystoupí v Praze společně s Five Finger Death Punch

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
magicmusicmagazine.com

 

Po zklamání ze zrušeného červnového koncertu se fanoušci americké rockové formace Papa Roach mohou konečně radovat. Kapela vystoupí 20. listopadu v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti a přiveze s sebou další oblíbenou americkou rockovou bandu - Five Finger Death Punch, se kterou absolvují celé evropské turné.

Papa Roach a Five Finger Deatch Punch naplánovali evropské turné s pomocí fanoušků, kteří mohli vybrat, ve kterých evropských městech obě kapely zahrají. Díky kampani se v konečném výběru tedy objevila i Praha, což něco značí o tuzemské velké fanouškovské základně obou skupin.

Papa Roach přijedou představit své osmé studiové album s názvem "F.E.A.R.", které vyšlo na začátku tohoto roku. Five Finger Death Punch zase brzy vydají svůj nový singl "Jekyll And Hyde", který představí nové album "Got Your Six", které vyjde 28. srpna a bude se jednat o již šestý studiový počin této kapely.

Na turné byl přizván ještě speciální host, skupina Devil You Know. Jedná se o novou hvězdnou kapelu Howarda Jonase z Killswitch Engage. Mimo tohoto zpěváka v ní hrají i kytarista Francesco Artusato z All Shall Perish a bývalý bubeník Fear Factory John Sankey. 

Papa Roach i Five Finger Death Punch jsou známí svou energickou show, do které dávají úplně vše. Tak neotálejte a již dnes si zakupte vstupenky, které jsou k dostání v síti Ticketpro za 990 Kč!

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"72079","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"72080","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

24. 6. 2015
2543

Komentáře