Ozzyho rušný rok s návratem Sabbatů? | Rockem.cz

Ozzyho rušný rok s návratem Sabbatů?

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
blabbermouth.net

Známého milovníka netopýrů, legendárního zpěváka Ozzyho Osbourna patrně čeká pracovně velmi zajímavý rok. Jeho manželka a manažerka v jedné osobě, Sharon oznámila, že právě pracuje na produkci velkého koncertu svého manžela.

Akce nesoucí název "Hell Gate" (Brána do Pekla) by se měla uskutečnit v Las Vegas v termínu kolem svátku Halloween. Zatím nejsou známa jména případných hostů ani to, zda koncertů uskuteční více.

Rodák z Birminghamu dále vystoupí už na jarním festivalu v Brazílii a poté v Mexiku na Ozzfestu. Festival s jeho jménem v názvu se letos patrně vrátí i do Japonska, kde by mohli vystoupit také Judas Priest nebo Motorhead.

Návrat Black Sabbath?

České fanoušky bude patrně více zajímat další budoucnost Ozzyho "domovské" kapely, Black Sabbath, jež by měla začít pracovat na nové a pravděpodobně poslední desce.

"Sabbati" se vrátili v roce 2013 veleúspěšnou deskou "13", která získala i cenu Grammy. Případné nové, v pořadí již dvacáté studiové album by mělo následovat i rozlučkové turné.

Ozzy už na podzim prohlásil, že by byl rád, kdyby se na poslední desce podílel i bubeník Bill Ward, a kapela tak nahrávala v původní sestavě, kam patří ještě Tony Iommi a Geezer Butler. U Warda však stále přetrvávají zdravotní problémy, kvůli nimž se nepodílel na albu "13".

7. 1. 2015
1616

Komentáře