Nightwish natočí show ve Vancouveru na DVD | Rockem.cz

Nightwish natočí show ve Vancouveru na DVD

zdroj: 
viraldot.com

 

Nightwish odehrají 25. dubna koncert ve Vancouveru, který bude zaznamenán a v budoucnu použit jako materiál pro live DVD.

Finové v čele s "Létající Holanďankou" Floor Jansen jsou nyní na turné v severní Americe k nové desce "Endless Forms Most Beautiful". Jako speciální hosté amerických show byli přizváni švédští Sabaton a nizozemští Delain s frontwoman Charlotte Wessels. 

Nejnovější album Nightwish vyšlo v Evropě 27. března, ovšem již v únoru byl zveřejněn videoklip k singlu "Élan". Pokud jste ho ještě neviděli, můžete ho zhlédnout níže.

Design bookletu alba si vzal na starost Toxic Angel, se kterým Nightwish dlouhodobě spolupracují. Pomáhal jim i evoluční biolog a spisovatel Richard Dawkins. Na krátký dokument o práci na bookletu se můžete podívat opět pod článkem.

Ovšem na Nightwish se nemusíme dívat pouze na DVD! V rámci svého celosvětového turné zavítají i k nám, a to dokonce 2x v tomto roce. Nejdříve je můžeme vidět v rámci Masters of Rock ve Vizovicích, a to v neděli 12. července, kdy celý festival zakončí. Pokud by to někomu bylo málo, může na tuto finskou legendu zajít i 7. prosince do pražské Tip Sport Arény. K vidění budou i fenomenální hosté - jejich krajani Amorphis a švédští metalisté Arch Enemy v čele s ďábelskou Kanaďankou Alissou White-Gluz.

 

 

16. 4. 2015
1901

Komentáře