To nejlepší z BandZone II. | Rockem.cz

To nejlepší z BandZone II.

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
cover

Česká a slovenská scéna je neuvěřitelně rozrostlá. Stačí se podívat na domácí festivaly a pokud nejste znalec CZ/SK undergroundu, pak kapely znát asi nebudete. O jistou osvětu českých metalových a rockových kapel se snaží výběr To nejlepší z Bandzone.

Bandzone.cz je server, který pomáhá kapelám a umělcům v šíření jejich hudby dál mezi lidi, upozorňovat na koncerty, videa nebo alba. Ne každá kapela má to štěstí dostat příležitost dělat předskokana známějším třeba zahraničním kolegům a tudíž mezi lidmi nedostane tolik prostoru. I proto vzniká tato kompilace.

"Seznam rock/metal-ových kapel, o kterých byste měli vědět. Kapel, které si zaslouží vaši pozornost.Zajímavá tvorba a maximální počet 1500 fanoušků, jsou kritérii pro výběr. Sehranost, instrumentální zručnost nebo hudební vyzrálost, nemusí být rozhodujícím faktorem pro zařazení na seznam. Proto je součástí seznamu krátký popis tvorby jednotlivých kapel. Primárním cílem tohoto seriálu je informovat rockového fanouška o zajímavé muzice, projektech nebo dokonce kapelách, které již aktivní nejsou, avšak jejich tvorba rozhodně stojí za pozornost. Cílem je informovat vás o muzice, u které se můžete bavit buď při poslechu z playlistu kapel, nebo na jejich koncertech. A pokud poté zjistíte, že si kapela zaslouží vaši podporu, tak ji sledujte a podpořte ji. Bavte se." říká autor kompilace, která vznikla v seriálu To nejlepší z Bandzone na hard-music-base.net.

Kompilaci můžete stahovat na mediafire.com.

 

7. 8. 2011
3352

Komentáře