Motley Crue vyrážejí na poslední turné | Rockem.cz

Motley Crue vyrážejí na poslední turné

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
www.metalinjection.net

Šušká se o tom už minimálně rok a teď je to definitivně potvrzeno. Losangeleská glam metalová legenda, kapela Mötley Crüe na konci roku definitivně ukončí své působení na pódiích velkých hal.

Turné v Americe a Japonsku

Skupina, která bývá považována za jedno z těles formujících metalovou hudbu, vyplní poslední rok své činnosti velkým turné, které započne svou japonskou část již 11. února v Kobe. V jihovýchodní Asii odehrají Mötley Crüe pět koncertů. Hlavní, severoamerická série vystoupení odstartuje 22. července v Eugene a skončí na Silvestra definitivně posledním koncertem ve Staples Centre v Los Angeles.

Severoamerická část "THE FINAL TOUR 2015" čítá symbolicky 34 koncertů, jeden za každý rok působení skupiny. Na některých koncertech vystoupí jako speciální host sám Alice Cooper.

V Evropě jen festivaly

Mezi japonskou a severoamerickou částí se Mötley Crüe párkrát představí i v Austrálii a v Evropě. Evropští fanoušci americké legendy se se svými oblíbenci mohou rozloučit při festivalu v anglickém Doningtonu, na Sweden Rock festivalu nebo rakouském Novarocku (vstupenky můžete zakoupit zde).

Mötley Crüe vznikli v roce 1981, kdy se dali dohromady baskytarista Nikki Sixx, bubeník Tommy Lee (později proslaven také manželstvím s Pamelou Anderson), kytarista Nick Mars a zpěvák Vince Neil a za 34 aktivních let nahráli 9 studiových alb. K největším hitům kapely patří skladby "Gils, Girls, Girls," "Dr. Feelgood" nebo "Home Sweet Home."

21. 1. 2015
2168

Vybavte se stylově

Přečtěte si ještě

1. únor - 1. 2. 2012
14. listopad - 14. 11. 2011
19. říjen - 19. 10. 2011
7. říjen - 7. 10. 2011

Komentáře