Metallica bude headlinerem Aerodrome 2014 | Rockem.cz

Metallica bude headlinerem Aerodrome 2014

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
metallica.com

Aerodrome festival přiveze další mega hvězdu do ČR. Po letošní premiéře festivalu s headlinerem System Of A Down to v roce 2014 bude Metallica. Američané přijíždějí s turné Metallica By Request, kdy si fanoušci volí svůj setlist. Aerodrome se koná 8. července v Praze.

Všichni příznivci kapely, kteří si zakoupí vstupenku přes internet, budou moci zvolit svůj setlist snů z více než 140 skladeb, které Metallica dosud nahrála. Sedmnáct písní, které dostanou od českého publika nejvíce hlasů, doplní skupina na tradiční (osmnáctiskladbovou) délku jejích koncertů sama a to zbrusu novou nahrávkou!

Průběh hlasování i finální setlist mohou fanoušci sledovat na www.metallica.com

"Už se nemůžeme dočkat, až příští rok na několik týdnů opustíme studio a vyrazíme načerpat energii mezi své fanoušky na koncerty" řekl Lars Ulrich. "Myslím, že to bude zábavné, když program sestaví naši fanoušci. Navíc mně jako člověku, který naše setlisty zpravidla dává dohromady, to hodně uleví". dodává s úsměvem Ulrich.

Vstupenky v předprodeji na Eventim.cz.

Pořadatelé festivalu v následujících měsících jistě dodají ještě další zajímavá jména.

4. 12. 2013
3111

Komentáře