Megadeth chystají desku a Dave Mustaine je v pořádku | Rockem.cz

Megadeth chystají desku a Dave Mustaine je v pořádku

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
licklibrary.com

Megadeth se opět chystá na natáčení. Po "13" z loňska se chystá Dave Mustaine a spol na v pořadí již čtrnáctou studiovku. Produkovat jí bude opět Johnny K.

Dave Mustaine však spíše než detaily o novém albu prozradil ve svém dlouhém prohlášení na Facebooku jeho zdravotní stav a jak to s ním vlastně je.

Byla mu zjištěna cysta na hlasivkách na předoperačním vyšetření kvůli operaci s krkem. Zdraví je jen jedno a to si uvědomuje i metalový zpěvák, který vsadil na jistotu a šel si vše raději pojistit dalším vyšetřením, kvůli němuž se uvažovalo o zrušení účasti na BIG 4. Po koncertu zašel na onu operaci a všechno dopadlo, jak mělo. 

V dalších odstavcích si Dave stěžuje na jisté oběti kvůli jeho indispozicím. Nemůže jíst čokoládu, kterou miluje, nebo rajčata a musí vynechat i šálky kávy. A říká, že i přesto začne příští týden nahrávat novou placku, protože zpěv je pro něj důležitější než cokoliv jiného.

V listopadu a prosinci Megadeth bude na turné k 20. výročí Countdown To Extinction.

28. 10. 2012
1003

Komentáře