Masters of Rock přidává kapely na Alfedus Music Stage | Rockem.cz

Masters of Rock přidává kapely na Alfedus Music Stage

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
kamelot.com

 

Již několik let se na druhém pódiu festivalu Masters of Rock, nesoucí název Alfedus Music Stage, přestavují české (ale i  zahraniční) méně známé kapely. Nyní pořadatelé festivalu odkrývají další jména.

Po dříve ohlášených českých kapelách jako Rimortis, Zakázaný Ovoce či Perseus se na Alfedus Music Stage objeví také havířovští Buttefly Kiss, kteří spojují ženský vokál s rockovou hudbou, dále hardrockeři Forrest Jump nebo domácí Titan Crusher ze Zlína. Diváky také jistě potěší i progresivní metal od Modesty & Pride a rock'n'roll od Booters - obě tyto partičky předskakují Dymytry na jejich letošním turné. Rockmetaloví CKB z Brna byli zase velmi úspěšní v pořadu Czech paráda televize REBEL a o svých kvalitách se budou snažit předvědčit i na Alfedus Music Stage! Poslední potvrzenou kapelou nejsou žádní nováčci, ale trashmetaloví Helpness z Opavska, kteří vydali již pět alb!

Co se týče zastoupení zahraničních kapel, na této stagi vítězí Itálie! Představí se vám Stell City, T.H.L. nebo The Sticky Finger LTD. Svůj retro rock, připomínající skupiny Mötley Crüe či Cinderella přivezou CPT. MENDESS & Rock'n'roll Army (dříve známí pod názvem S.E.X. Department).

Masters of Rock vám tímto dává vědět, že se určitě vyplatí zajít se podívat i na druhou, menší stage!

 

 

26. 5. 2015
1649

Komentáře