Masters of Rock potvrzuje Avantasii, Megadeth a Slayer! | Rockem.cz

Masters of Rock potvrzuje Avantasii, Megadeth a Slayer!

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
www.rollingstone.com

Naděje se skutečně vyplnily. Další ročník vizovického festivalu Masters of Rock bude opravdu našlapaný! Svoji účast potvrdily Megadeth a Slayer, členové velké metalové čtyřky "The Big 4", a také nyní velmi populární projekt Tobiase Sammeta Avantasia.

Slayer metalovým fanouškům netřeba představovat, jsou opravdovými legendami thrash metalu a na Masters of Rock vystoupí vůbec poprvé. Bude se jednat o skutečnou megashow, při které představí své nejnovější album "Repentless".

Megadeth  přivezou také svoji novinku, album "Dystopia". Kapela spolu hraje již přes 30 let, ale toto album se zatím stalo jejich nejvíc komerčně úspěšným a podle spousty kritiků také nejlepším. Je jasné, že tuto show si žádný z fanoušků thrash metalu nenechá ujít!

Ovšem ani fanoušci melodičtějšího metalu nepřijdou zkrátka. Headlinerem festivalu se stala německá Avantasia, která s sebou nepřiveze pouze Tobiase Sammeta, ale také Dee Snidera z Twisted Sister, Sharon den Adel z Within Temptation, Marca Hietalu z Nightwish, Ronnieho Atkinse z Pretty Maids, Michaela Kiskeho a Bruce Kulicka. A to už je pořádný výčet hvězd! Avantasia slibuje 90 minutovou show a je jasné, že se opravdu máme na co těšit. Koncert bude jedinečný, a proto si ho užijí i ti, kteří Avantasii viděli již v minulých letech nebo se chystají na březnový koncert v Praze.

Mimo tyto tři čerstvě potvrzené hvězdy na festivalu vystoupí například finská Apocalyptica, která s sebou přiveze zpěvačku Sandru Nasic, známou z kapely Guano Apes. Dále se můžeme těšit na finskou divu Tarju Turunen, folkové Korpiklaani a Eluveitie, Amon Amarth, Freedom Call, Amaranthe či Waltari.

Co se týče programu, ve čtvrtek vystoupí Apocalyptica, v pátek Slayer a Avantasia, v sobotu Amon Amarth a v neděli Tarja a Megadeth, jejichž vystoupení celý festival zakončí.

Kdo ještě váhá s koupí lístku? ;)

26. 2. 2016
4319

Vybavte se stylově

Komentáře