Kamelot lákají na nové album | Rockem.cz

Kamelot lákají na nové album

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
progarchives.com

 

Vydání nové desky s názvem „Haven“ švédsko-americké symfonic metalové formace Kamelot se blíží a její členové zkracují fanouškům čekání novým teaserem s novou skladbou a taky lyric videem k písni „Veil of Elysium“. Album v Evropě vychází 8. května a najdeme na něm 13 skladeb.

Zpěvák Tommy Karevik o nové nahrávce říká, že bude pestřejší než předchozí „Silverthorn“. Melodičtější tóny se budou střídat s tvrdými riffy a melancholickými pasážemi. Hlavním tématem je dnešní svět – lidé koukají do telefonů, zabývají se sociálními sítěmi a honí se za dnešní podobou dokonalosti. Přitom jsou stále smutní – a na to se Kamelot zaměřili, na všeobjímající stres dneška.

Stejně jako na předchozích albem, i na tomto uslyšíte hvězdné hosty. Mezi nimi například Alissu White-Gluz z Arch Enemy, Charlotte Wessels z Delain či Troye Donocleye, jednoho z nových členů Nightwish. Na dechberoucím coveru alba se podíleli Stefan Heilemann a Gustavo Sazes. Prohlédnout si ho můžete pod článkem, společně s teaserem a lyric videem.

Součástí propagace k „Haven“ bude rozsáhlé turné, které zasáhne i Českou republiku. Kamelot můžete vidět 9. července ve Vizovicích v rámci festivalu Masters of Rock.

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"66345","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"66346","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"66348","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"480","typeof":"foaf:Image","width":"480"}}]]

13. 4. 2015
818

Komentáře