Kabát chystá Po čertech velkej koncert II | Rockem.cz

Kabát chystá Po čertech velkej koncert II

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
kabat.cz

Kabát se chystá oslavit 25 let na české scéně. Udělá to stejně jako když slavil své dvacetiny - Po čertech velkým koncertem. Narozeniny oslaví 13.9. 2014 na Vypichu v Praze.

Kabát zatím na svém webu vydal tohle prohlášení:

Abychom Vás ale již nyní lehce navnadili, tak jsme již „vykopli“ reklamní kampaň“. Vše se kompletně „odtajní“ až 13.listopadu, kdyby zároveň měli být k dispozici už i vstupenky. Takhle nějak začíná vždy velká konspirace, a vyvolává to spekulace, a to je to „maso“… Např. informace kolem smrti JFK se odtajní až v roce 2029… tak to jste na tom ještě docela dobře, ne? :-). Ne že by byla kapacita nějak napnutá, ale je fakt, že to bude rozděleno do kategorií… ale to vše až toho 13. Listopadu. Kdo nemá např. nápad na dárek pro kamarády, chce sbalit neuvěřitelnou ženskou v romantickém prostředí komorního koncertu, atd… tady bude jeho šance! :-)

Takže na vstupenky si počkejte minimálně do 13. 11. a pak už jen nezbývá než se téměř rok těšit.

Poslední turné měl Kabát v programu letos, kdy hrál na několika místech republiky s Big bandem. První a zároveň zatím poslední Po čertech velkej koncert navštívilo v roce 2009 až 60 000 diváků.

4. 11. 2013
3723

Komentáře