Jaro pokračuje s GAMMA RAY, RHAPSODY OF FIRE a ELVENKING! Už příští týden v Praze i ve Zlíně. | Rockem.cz

Jaro pokračuje s GAMMA RAY, RHAPSODY OF FIRE a ELVENKING! Už příští týden v Praze i ve Zlíně.

zdroj: 
tisková zpráva

Jedna z nejvýznamnějších skupin německé heavy metalové scény, kapela kolem Kaie Hansena, dokončí to, co začala našlapaným maxisinglem "Master of Confusion". A svou novou desku "Empire of the Undead" přiveze i k nám. GAMMA RAY se přesně rok po své velkolepé show v rámci Hellish Rock Tour - Part II vrátí do naší republiky. První jarní den, 20. března, zahrají v pražské Retro Music Hall a den nato, 21. 3. ve zlínském Masters of Rock Café. GAMMA RAY ani tentokrát nejedou sami - jako speciální host je doprovodí oblíbená squadra italiana vedená Alexem Staropoli RHAPSODY OF FIRE. 

Album "Dark Wings of Steel" jí vyšlo vloni na konci listopadu a fandové symphonic epic metalu si i tentokrát přišli na své. Už podesáté. A co víc? Pro oba české koncerty byli jako host potvrzeni i jejich krajané - ELVENKING. Tato (nejenom doma) uznávaná šestice hrající melodický power / folk metal, se na konci roku uzavřela do studia v San Marinu, kde usilovně finišuje na novém albu "The Pagan Manifesto". Třeba něco k ochutnání nabídne i u nás…

Pořadatelům se navíc povedlo domluvit setkání s GAMMA RAY. Sraz tváří v tvář s touto sympatickou čtveřicí při autogramiádě, která proběhne po skončení obou koncertů. Udělejte si čas 20. nebo 21. března na pořádnou dávku live rocku a vstupenku si pořiďte přes www.MastersOfRock.cz nebo v předprodejních sítích.

12. 3. 2014
2364

Komentáře