Helloween a Gamma Ray příští rok do ČR přijedou! | Rockem.cz

Helloween a Gamma Ray příští rok do ČR přijedou!

zdroj: 
tisková zpráva

Kdo by nepamatoval šílené "Hellish Rock Tour" v letech 2007/2008? Legendární dýně HELLOWEEN a jejich velmi speciální host - GAMMA RAY tehdy odehráli 95 koncertů v 34 zemích světa a zanechali metalové fanoušky v Evropě, Asii, Severní i Jižní Americe v totální metalové extázi! Pro ty, kteří tam tenkrát nemohli být, a nebo pro ty, co tohle a možná i něco víc chtějí zažít ještě jednou, jsou tady nyní výborné zprávy!

 

Posaďte se a nadechněte se zhluboka - HELLOWEEN a GAMMA RAY chystají totiž velký "Remake" tohoto nezapomenutelného turné! "Hellish Rock Tour, Part II" startuje v březnu 2013 v Evropě a procestuje opět zeměkouli. Připravte se! Německá dvousečná zbraň HELLOWEEN, GAMMA RAY se s novými alby objeví také v ČR, a to hned 2x!

22. 3. 2013 v PRAZE, Tip Sport Aréně + 23. 3. ve ZLÍNĚ, Hale Euronics!

Nechte se překvapit, co pro vás Weikath, Deris, Grosskopf & Co a Kai Hansen připravili tentokrát!

Michael Weikath k tomu říká: "Atmosféra na pódiu i v zákulisí byla posledně skvělá, a tak si tu párty zopakujem a už se na to moc těšíme!" Bývalý kolega a současný přítel kapely Kai Hansen dodává: "Ano, poslední Hellish Rock Tour" znamenalo pro Gamma Ray vrchol kariéry, 100% do toho jdeme zase".

Čeká nás opět peklo na zemi! HELLOWEEN + GAMMA RAY s novými deskami na jaře 2 x v ČR! PRAHA a ZLÍN! Ať žije metal a Hellish Rock Tour, part II zvláště!

POZOR! Předprodej vstupenek za zaváděcí cenu byl právě zahájen!

Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce listopadu 2012, jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, objednávejte také na mastersfrock.cz.

16. 9. 2012
1420

Komentáře