Festival Masters of Rock 2015 nabídne speciální show kapely SONATA ARCTICA - Ecliptica-15th Anniversary! | Rockem.cz

Festival Masters of Rock 2015 nabídne speciální show kapely SONATA ARCTICA - Ecliptica-15th Anniversary!

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
facebook Masters Of Rock

Po dlouhých sedmi letech se na místo činu vracejí fenomenální Finové, kteří v historii tohoto festivalu zanechali nesmazatelnou stopu. Pamatujete si moment, kdy to zpěvák Tony společně s vámi nevzdal ani v totálním přívalovém lijáku, kdy vypadl proud z celého pódia a po připojení pouze mikrofonu na prodlužku nataženou z budovy likérky, bez jakéhokoliv nástrojového doprovodu, začal s vámi zpívat? Spousta jiných umělců by z pódia v takové situaci slezla, ale na pódiu stála SONATA ARCTICA 

Skupina kolem sympaťáka Tonyho Kakko dělá dobré jméno power metalu letos už dvacátým rokem. A v tom příštím bude tedy naživo i u nás - SONATA ARCTICA je po blues rockové senzaci těchto dnů - po BLUES PILLS - druhým potvrzeným účastníkem XIII. ročníku festivalu.

Je tomu půl roku, co SONATA ARCTICA přišla s osmou řadovkou „Pariah's Child“ a zanedlouho, ke konci října, nám znova nabídne (dle mnohých) to nejlepší ze své dosavadní diskografie. Debutové album „Ecliptica“, od začátku až do konce plné melodických speed / power metalových šleh, které kapela po 15 letech vydá v nové verzi pod názvem „Ecliptica - Revisited; 15th Anniversary Edition“. Těšme se na ni, stejně jako na zcela speciální show pětice SONATA ARCTICA , exkluzivně na Masters of Rock 2015!

Svátek rockové muziky mnoha žánrů se drží tradice - uskuteční se opět v průběhu druhého prázdninového víkendu (9. - 12. července 2015) v areálu Likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

Vstupenky jsou zatím k dostání přes festivalový web

8. 9. 2014
2087

Komentáře