Evanescence se loučí s kytaristou a vítají novou posilu | Rockem.cz

Evanescence se loučí s kytaristou a vítají novou posilu

zdroj: 
timetorock.ru

 

Evanescence se tento podzim vracejí na světová pódia a jak už má kapela ve zvyku, nebude to úplně beze změny v line-upu.

Americká formace v čele s charismatickým hlasem Amy Lee se po dvou albech loučí s kytaristou Terrym Balsamem. Podle zpráv a prohlášení to vypadá, že se na jeho odchodu shodla celá kapela. Balsamo byl členem skupiny od roku 2003 a jeho kytarové riffy můžeme slyšet na albech "The Open Door" a "Evanescence".

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"74838","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"320","typeof":"foaf:Image","width":"480"}}]]

 

Náhradu za Balsama našla kapela v Německu. Novou členkou kapely se po dlouhém hledání stala Jen Majura.

A co o těchto změnách prohlásila zpěvačka Amy Lee? "Po dvou albech, nespočetných dobrodružstvích po celém světě a na pódiu, Terryho čas strávený v Evanescence se naplnil. I když je to těžké, všichni si stojíme za tím, že je to dobré rozhodnutí. Vždy tě budeme mít rádi, Terry, a přejeme ti jen štěstí, zdraví a všechnu lásku světa!

A teď dámy a pánové, ta lepší část této zprávy - seznamte se s Jen Majurou!

Po důkladném prohledání snad celého světa jsem našla náš chybějící kousek v jižním Německu. Hraje jako superpadouch, zpívá jako anděl a směje se jako skvělá přítelkyně. (..) Moc se těšíme, až spolu tento podzim budeme hrát. Vím, že ji ukážete svou lásku a respekt tak, jak si to každá silná a talentovaná žena zaslouží. Vítám do kapely naši novou sestru a nemohu být šťastnější."

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"74839","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"360","typeof":"foaf:Image","width":"480"}}]]

 

14. 8. 2015
6445

Komentáře