Dymytry vypouštějí Homodlaka | Rockem.cz

Dymytry vypouštějí Homodlaka

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
tisková zpráva

Metalový kvintet Dymytry vydává své v pořadí třetí studiové album s názvem Homodlak. Třináct skladeb pojednávajících o nešvarech dnešní doby je možné slyšet na právě započatém turné, které jedou společně s legendární kapelou Arakain po Česku i Slovensku.

Deska se připravovala po dobu jednoho roku; výsledný mastering proběhl ve studiu Biotech a samotné vydání bylo svěřeno agentuře Alfedus music.

„Deska se jmenuje Homodlak, což je naše označení pro dnešní trendy nažehlený a nagelovaný frajírky, který nemáme rádi,“

upřesňuje kytarista Dymo.

Na křest alba dojde během pražského koncertu v KD Ládví, kde novou placku pokřtí i kapela Arakain. Doprovodné turné s názvem Arakain Dymytry tour 2014 proběhne od března do května a čítá celkem 22 zastávek včetně slovenského Trenčína. Fanoušci obou kapel se mohou těšit na společné vystoupení všech deseti muzikantů a unikátní bubenický duet. Headlinery předskočí Modesty & Pride.

Seznam koncertů spolu s aktuálními informacemi naleznete zde: https://www.facebook.com/dymytrycz/events. 

Vstupenky v předprodeji lze získat na http://www.ticketportal.cz/ nebo http://vstupenky.ticket-art.cz/, taktéž prostřednictvím aplikace pro chytré telefony.

13. 3. 2014
2949

Komentáře