Cradle of Filth zveřejnili obal nové desky | Rockem.cz

Cradle of Filth zveřejnili obal nové desky

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
blabbermouth.net

 

Britští Cradle of Filth zveřejnili design bookletu nové desky, která vyjde v červnu tohoto roku. Bude se jednat o jedenáctý počin této extrémní kapely a ponese název "Hammer Of The Witches".

Design obalu byl zhotoven lotyšským umělcem Arthurem Berzinshem. Můžeme na něm vidět Bafometa, ovšem trochu odlišného od jeho klasického ztvárnění (tedy bytost s lidským tělem a hlavou kozla). Ten podle autora "zobrazuje obětního beránka, který je unaven svou ponižující rolí a chce pomstu. Charakter Bafometa je zcela typickým symbolem libida a dalších  prapůvodních sil a pudových znaků každé lidské bytosti. A tyto vlastnosti byly vždy hrozbou pro člověka, který chce vládnout nad ostatními, tak jako to je znázorněno v Orwellově Farmě zvířat."

"Hammer Of The Witches" bude prvním albem s novými členy Cradle of Filth. Jedním z nich je kytarista Marek 'Ashok' Šmerda, po bubeníkovi Martinu Škaroupkovi tedy další český člen kapely. Ashok působí také v českých kapelách Root a Inner Fear. Druhým nováčkem je Brit Richard Shaw.

Poslední album nesoucí název "The Manticore and Other Horrors" vyšlo před třemi lety, což je nejdelší odmlka v historii kapely. Ovšem fanoušci se dočkají již brzy.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"66992","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"480","typeof":"foaf:Image","width":"480"}}]]

21. 4. 2015
1308

Komentáře