Novinky | Rockem.cz

Novinky

Novinky

Masters of Rock potvrzuje Avantasii, Megadeth a Slayer!

Naděje se skutečně vyplnily. Další ročník vizovického festivalu Masters of Rock bude opravdu našlapaný!

Přečíst

Ghost získali cenu Grammy

Švédové Ghost vyhráli Grammy v kategorii "Best Metal Performance" za skladbu "Cirice" z jejich alba "Meliora", které vyšlo minulý rok. Tím porazili další nominované - Slipknot, Lamb of God, August Burns Red a Sevendust.

Přečíst

Delain brzy vydají nové EP. Koukněte na videoklip

Nizozemští Delain nezahálí a po poslední desce z roku 2014 připravují pro fanoušky něco speciálního - a to EP, které vyjde 19.února. Čekání si zatím můžeme zkrátit zhlédnutím nejnovějšího videoklipu kapely ke skladbě "Suckerpunch".

Přečíst

Evanescence se loučí s kytaristou a vítají novou posilu

 

Evanescence se tento podzim vracejí na světová pódia a jak už má kapela ve zvyku, nebude to úplně beze změny v line-upu.

Přečíst

Poslechněte si nové songy z očekávaného alba Disturbed

 

Po čtyřleté pauze se tato metalová formace z Chicaga v čele se zpěvákem Davidem Draimanem vrací - a to v plné síle!

Přečíst

Gamma Ray u nás odehrají dva výroční koncerty

 

Německá power metalová legenda v čele s Kai Hansenem slaví 25 let své existence a při této příležitostí potěší fanoušky v České republice hned dvakrát!

Přečíst

Tarja Turunen přidává další adventní koncert v Olomouci

 

Finská diva Tarja Turunen vystoupí 4. prosince v rámci svého "Ave Maria Christmas Tour" v Olomouci. Kvůli velkému zájmu ovšem přidává druhý koncert další den, tedy v sobotu 5. prosince.

Přečíst

Powerwolf představí nové album i v Praze

 

Po úspěšném představení nové desky na letošním festivalu Masters of Rock přijede tato německo-rumunská formace zpátky do Čech! 27. října odehraje koncert v pražském klubu MeetFactory.

Přečíst

Poslechněte si první singl z nového alba Amorphis

 

Na datum vydání nového alba finských Amorphis s názvem "Under The Red Cloud" si budeme muset počkat až do 4. září, ale první song z desky si můžete poslechnout již dnes ve videoklipu s textem.

Přečíst