Čím obdarovat metalistu na Vánoce? Lupeny, trička nebo plakáty | Rockem.cz

Čím obdarovat metalistu na Vánoce? Lupeny, trička nebo plakáty

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
sxc.hu

Vánoce jsou za dveřmi. I metalista či rocker bude určitě rád za to, že bude obdarován. Jenže čím jej obdarovat? Zkuste se inspirovat našimi tipy.

V době, kdy byl metalista malý, určitě neměl rád tzv. měkké dárky => oblečení. Jenže čas pokročil a každý fanoušek metalu se rád navenek prezentuje svým hudebním vkusem. Zobrazuje to na tričku s logem kapely, motivem coveru alba či podobným tématem.

Na příští rok musí být každý metalista vybaven tričkem Metallicy, Sepultury, Kataklysm nebo Helloween …. 

Lupeny přijdou vhod

„Jen si neber rockera, nic mu není vhod“ zpívá Traktor ve svém songu. Co mu přijde vhod budou určitě lupeny na festival či koncert. Vsaďte na prověřené Vizovice a Masters Of Rock, kde zřejmě toto léto chybět nebude.

A další koncerty jsou k mání – Aerodrome s Metallicou v čele, U.D. O., Sepultura či spousta dalších, které třeba přibudou ještě letos.

Pokud pochybujete, že se trefíte do vkusu svého metaláka, darujte mu poukaz z Ticketpro nebo Eventimu.

Kupte mu nové alba

Hudbu je třeba podporovat, můžete chodit na koncerty, ale můžete si koupit i nové album. Rozšiřte sbírku alb právě na Vánoce.

Hledejte na Popronu či přímo na webech kapel, pokud jde o české kapely. Amazon je dobrým zdrojem, ale tři týdny před Vánocemi je již pozdě.

Kalendář Kiss a jiných

Mít pořádný kalendář v pokoji s oblíbenou kapelou je určitě taky záležitost, která potěší srdce každého metalisty. Bon Jovi? Bryan Adams? Metallica? Však si vyberte sami.

Mega poster

A když ne kalendář, tak aspoň poster. Za cenu pod dvě stovky uděláte z velkého metalisty na chvilku malé dítě, jak se rozzáří radosti.

7. 12. 2013
2692

Komentáře