Children of Bodom se rozešli s kytaristou Roope Latvalou | Rockem.cz

Children of Bodom se rozešli s kytaristou Roope Latvalou

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
metalsucks.net

 

Finskou bandu Children of Bodom v čele s Alexi Laihem opustil před několika dny kytarista Roope Latvala, který byl součásti kapely dlouhých 12 let!

O jeho odchodu se neví příliš bližších informací. Dle oficiálního vyjádření se členové kapely rozešli s Roopem v dobrém a děkují mu za společná léta v kapele. Také dodavají, že tato událost rozhodně neovlivní jejich další plány - tedy koncerty a také přípravu chystané nové desky, nástupce Halo of Blood z roku 2013. Nejnovější zprávy hovoří, že alba bychom se měli dočkat již v závěru tohoto roku!

A kdo tedy nahradí Latvalu? Children of Bodom angažovali Anttiho Wirmana, bratra klávesáka Janneho Wirmana. Ten s nimi zatím odehraje letní koncerty. Je ve hvězdách, zda ho kapela nakonec přijme jako stálého spoluhráče. První koncert s kapelou odehrál před pár dny, v sobotu 30. května, v Helsinkách.

 

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"70345","attributes":{"alt":"","class":"media-image","height":"320","typeof":"foaf:Image","width":"480"}}]]

Antti Wirman - na obrázku úplně vpravo

2. 6. 2015
2286

Komentáře