Brutal Assault přidává nové kapely v čele s Mayhem! | Rockem.cz

Brutal Assault přidává nové kapely v čele s Mayhem!

×

Chybová zpráva

Notice: Undefined index: module ve funkci FieldInfo->prepareInstanceDisplay() (řádek: 628 v souboru /home/www/rockem.cz/www/rockem.cz/modules/field/field.info.class.inc).
zdroj: 
cityfun24.pl

 

Pořadatelé festivalu Brutal Assault představují devět nových jmen letošního line-upu. Mezi nimi legendy norského black metalu Mayhem!

Letošní festival proběhne na tradičním místě, tedy v Josefově u Jaroměře, ve dnech od 5. do 8. srpna. Účast na festivalu potvrdila velká jména metalového světa, fanoušci se dočkají například Cradle of Filth, Cannibal Corpse, Marduk, Napalm Death, Kataklysm, Heaven Shall Burn či The Haunted. Bohužel očekávané vystoupení Mastodon na festivalu bylo před nedávnem zrušeno, ovšem kapela přišlíbila účast na dalším ročníku.

Dnes pořadatelé potvrdili další dávku skvělých kapel. Mayhem netřeba představovat, jedná se o jednu z nejkontroverznějších metalových skupin, ovšem hlavně na poslední desce "Esoteric Warfare" se skupina hudebně našla a tak už se nemusí řešit jejich minulost.

Další potvrzenou kapelou jsou italští Ad Nauseam, kteří hudebně připomínají Gorguts či Ulcerate. Poté tu máme Arcturus, norskou avantgardně metalovou bandu a Atari Teenage Riot, hrající digital hardcore. Norskými kapelami se to na Brutal Assaultu vždy hemží a ani tento ročník nebude výjimkou - dalšími skupinami jsou death metalisté Blood Red Throne a Dødheimsgard, kteří se z black metalu přeorientovali na nespoutaný extrémní metal. Do součtu nám chybějí interpreti tři - kalifornští Hed Pe, kteří přivezou unikátní mix punk rocku, rapu a metalu, francouzští Sebkha-Chott upoutají svou bizardní divadelní šou a Perturbator, který zaujme svou retrofuturistickou synťákovou hudbou.

29. 4. 2015
1448

Komentáře